News24UA - новости Украины, новости политики, самые свежие новости экономики, общества и криминала Новости сегодня в Украине  Верховная Рада Украины, новые законопроекты, комментарии украинских политиков и парламентариев, Новости криминала, новости Украины, новости украины сегодня, последние новости украины, новости часа, новости дня, новости онлайн, последние новости в украине

Криминал

АТО (щука фарширована по-жидівськи)

АТО (щука фарширована по-жидівськи)

 

АТО (щука фарширована по-жидівськи)

Соромлюсь запитати, бо не знаю, до кого персонально із українських силовиків звернутись. Але, можливо, знайдеться хтось, хоч єфрейтор, який відповість із знанням предмету. "Беззаперечний" факт, що на окремих територіях донбасу проводиться антитерористична операція.

Ящо так, то:

1. Одним із перших завдань по плануванню і проведенню такої операції є повне блокування місця її проведення ( щоб не випустити терористів, а в зону її проведення випадково не потрапили і не постраждали сторонні, і т.і)?

2. Виконувати це завдання, в першу чергу, має пан Аваков з його трьохсоттисячним "військом"? Чи я щось переплутав?

3.Тоді чому репетують про необхідність зняття блокади? Що, вже завершена АТО?

4. Чому наші керманичі так вболівають за терористів? Бояться, щоб, не дай Боже, ті не залишились голодними і без патронів?

5. Очевидно, що з терористами не ведуть перемовин (окрім звільнення заручників), але виявляється, що ведуть бізнес? І мають з того такий ґешефт, що завили в унісон в Києві, "ЛНР, ДНР" і Москві (вже майже окрема "ліга націй" створюється)?

6. Продовжувати? Мабуть, варто зупинитись, щоб не перегрузити...?

Вільні Люди! Невже не час назвати речі своїми іменами, а "керманичам" чітко пояснити, хто є хто на цій землі.

А так виходить - Циля делаєт нам нерви!

АНДРЕЙ ФЕДУР

ТАКЖЕ ПО ТЕМЕ:

 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Редакция News24UA предлагает читателям издания оставлять свои комментарии под материалами на наших страницах в соцсетях:

Комментаторы, которые будут допускать оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

 

 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...
 

СТАТЬИ РАЗДЕЛА КРИМИНАЛ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
TVgid.ua - телепрограмма всех каналов.
Сайт Sinoptik.ua - самые точные прогнозы погоды в Украине
Актуальные последние новости на украинском портале ukr.net.
Работа в Харькове и других городах на JOB.ukr.net.