News24UA - новости Украины, новости политики, самые свежие новости экономики, общества и криминала Новости сегодня в Украине  Верховная Рада Украины, новые законопроекты, комментарии украинских политиков и парламентариев, Новости криминала, новости Украины, новости украины сегодня, последние новости украины, новости часа, новости дня, новости онлайн, последние новости в украине

Интервью

Ирина Фарион хочет, чтобы в Украине комфортно жилось всем нациям

Во второй части интервью народный депутат фракции ВО "Свобода" Ирина Фарион рассказала о том, как ее команда собирается воплощать свои "украинизаторские" планы в жизнь, а также поделилась своим видением места и прав национальных меньшинств в Украине.

Напомним, пани Фарион заявила журналистам News24UA, что дает разрешение на публикацию интервью с ней только в случае его выхода на украинском языке. Такая принципиальность новоизбранного депутата несколько нарушает стиль нашего, русскоязычного, издания, но не противоречит его духу в принципе: мы публикуем материалы даже на любимом многими английском языке (а государственный язык своей страны, тем более, почитаем и уважаем), предоставляя на суд читателей самые различные точки зрения. Поэтому, дабы понять позицию нового политика Ирины Фарион, публикуем беседу с ней  "мовою оригіналу".

Первая часть интервью – "О нации, "зоне" и неприемлемости компромиссов" читайте здесь.

Часть вторая: О нацменшинствах и русскоязычном населении Украины.

- Якщо глобально говорити, як саме ви бачите здійснення українізації Сходу чи Півдня України, і що для цього потрібно зробити?

- Найкращий політичний хід - це власний приклад. Треба пропонувати такий інтелектуальний продукт, який був би привабливий і несподіваний для людей. Я коли писала свою лекцію про Степана Бандеру, яка називається "Степан Бандера: практик, теоретик, містик націоналістичного руху", то пізнала творчість Бандери не як політика, а як філософа-ідеаліста, одного з найпотужніших філософів ХХ століття. З цією лекцією я об'їздила всю нашу країну, частково США та Канаду. Ми перевидали цю лекцію тисячними накладами, скоро вийде оновлене, подарункове видання. Сподіваюся, це допоможе пізнати істинного Бандеру і зробити нас сильнішими.

Крім того, нещодавно вийшла моя монографія "Мовна норма: знищення, пошук, віднова", яку я напрацювала на основі мовлення політиків, державних службовців і чиновників. Це моя пропозиція зміни суспільства через зміну мови, себто повернення до її незамулених джерел.

Також впродовж десятьох років я провадила проект, де мої студенти - архітектори і дизайнери, – малювали мову. Ми відновили жанр мовного політичного плаката, видавши 4 добірки плакатів, в останню з яких входить 40 плакатів. Згідно з Програмою функціювання української мови, яку ми напрацювали і ухвалили у Львівській обласній раді, в кожну школу Львівщини закуплено цю добірку, а також подаровано у низку університетів України.

Ще один проект, який втілюю, називається: "Від книги до мети". Його суть полягає у популяризуванні української, передусім наукової, книжки через зустрічі з авторами-особистостями з націє центричним світоглядом.

На основі річних зустрічей видаємо брошури з найцікавішими епізодами, думками та афоризмами наших особливих гостей. Це моя форма впливу на суспільну свідомість.

- Тобто, брендом для просування мови може бути націоналізм? Наприклад, я знаю одну людину - він з Донецька, принципово російськомовний, але він голосував на останніх виборах за "Свободу". Пояснював: "Тому, що вони - націоналісти". Для нього це було головне.

- Спасибі йому за це, знаю, що за соціологією серед наших виборців понад 25% - російськомовних. Я з великою повагою ставлюся до тих людей, розумію, що не їх ми маємо змінювати, а умови, в яких вони змушені жити. Саме вони потребують інших, "українських"  умов для своїх дітей. Я активно спілкуюся в соціальних мережах, зокрема, через Facebook, і мені в основному пишуть російською мовою зі східних трів. Один товариш зізнається, що у нього не зовсім хороша біографія, він зовсім не знає української мови, але пише: "Хочу, щоб дитина розмовляла рідною мовою". Розумієте, я перед такою людиною знімаю капелюха і почуваюся особливо відповідальною. Згідно з останнім переписом населення, 5 млн. українців сказали, що російська мова - їхня рідна. Це - мимовільні трофеї російської імперії… Невже  вони не хочуть повернутися додому? Їхній дім Україна, а не Росія. Ми не маємо права втратити цих людей. Ми не повинні йти на повідку у представників влади у законсервуванні процесу колонізації українців. Крім того, Леся Українка говорила: "Рабом не перестає бути той, кого визволили, рабом перестає бути той, хто визволився сам". А щоб ти визволився сам, мусиш працювати над собою. Можливо, я даю їм цей поштовх  через проекти, які роблю. Маю щастя бути педагогом із 20-річним стажем, у моїй групі половина російськомовних студентів з усієї країни, але я ніколи не мала ні з ким конфлікту, і подекуди кращі плакати на захист української мови малювали етнічні росіяни.

- У такому разі, якою повинна бути політика щодо національних меншин? Чи може бути нам близька позиція Франції, де таке поняття, як національна меншина, практично відсутнє? Незважаючи на расові відмінності.

- Знаєте, щоб вирішити це питання в правдивій, "божій системі координат", треба уявити себе національною меншиною. Ось, наприклад, я приїжджаю жити до Польщі. Щоб я, як культурна, освічена людина, перш за все зробила? Найняла б репетитора з польської мови! І щонайменше 4-5 годин на день працювала, щоб ніхто не сміявся з моєї фонетики і лексики. Друге - я б вивчила польську історію. Адже як можна не знати історії краю, в якому ти живеш?! Я б опанувала їхню конституцію. Коли б мої діти вступали до Ягеллонського університету, я, як мама, не вимагала б, аби  моя дитина тестувалася українською мовою… Тобто, якщо ти приїхав в країну, вибрав її за батьківщину, ти повинен інтегруватися в її суспільство. Якщо цього не робиш, маєш проблеми зі своїм внутрішнім світом. Згадайте уряд Володимира Винниченка, Центральну Раду на чолі з Михайлом Грушевським. Тоді була квота на національне представництво в Раді і в уряді.

- Потрібно таке зараз?

- Думаю, що так. Ми, власне, виступаємо за те, що національність повинна бути в паспорті прописана. А чому ми так боїмося в паспорті написати, якого ми роду-племені? Хоча нам навіть і не треба, щоб це в паспорті було написано. Це написано в наших прізвищах. Зверніть увагу, що ці шалені українофоби - вони зазвичай у прізвищах мають суфікс -енко. Звідки їхня українофобія? Вони відбилися від одного берега, а до іншого не пристали. Це або яничари, перевертні, ренегати, зрадники, - це перше. Або, друге, вони за цими - енко приховують якусь іншу етнічність. Чому їх інша етнічність не хоче прийняти української землі? Хіба це проблема українців? Це проблема комплексу яничара або чужинця. Оформляючи сьогодні документи у Верховну Раду, я заповнювала особову картку, де чорним по білому написано «національність», - я щаслива, що написала: "українка". Далі, коли заповнювала біографію, також доводилося вказувати: громадянка України з 1991-го року, національність "українка". Знаєте, нещодавно в родині моїх колег народилося "чарівнятко" маленьке, вони ту дитину хрестили і понесли брати свідоцтво про народження. Там з'ясували, що у свідоцтві про народження немає графи "національність" - вони зробили страшний скандал і їм вписали, що дитина - українець! Я взагалі не розумію, як це може бути предметом якогось обговорення, якщо це має бути невід'ємним елементом фіксації.

- Але якщо немає запису "національність" в паспорті, то ми можемо апріорі вважати, що всі, хто тут живе, є українцями...

- Ні, стрижнем є титульна нація. Серед цієї титульної нації живуть представники інших націй, крапка! Існують поняття етно-нації та політичної нації - ці речі потрібно розмежовувати. Але "закваскою" кожної нації є ця духовно-кровна спільнота. Найпоказовішим елементом української сутності є мова, яка виникає на генетичному рівні. Тому вони так воюють з українською мовою. Церкву вони вже практично задушили. Традиції - ну, тліють ще. Вони не додушили ще мови, а вона весь час кричить про українську неповторність. Не "у мене є", а "я маю". Я не хочу панувати над кимось. Я хочу, щоб у моїй державі комфортно жили всі - і росіяни, і поляки, і євреї, і білоруси. Але якщо в моїй країні комфортно тільки одній національній меншині - російській, - опа, опа! Я бунтую. Я цього не дозволю. Все, я випустила кігтики!

- У випадку, якщо з'являться квоти національних меншин у владі, чи не виникне якась "партія росіян", як це сталося в Естонії, в Латвії? Чи не почнеться розділ України?

- А хіба у нас немає російської партії в українському парламенті? А хіба в Україні є українські комуністи? Немає українських комуністів! Ось у чому полягає трагедія. А чому? Тому що Україна втратила державність у 14-му столітті. Як за 20 років деколонізувати мислення, якщо 700 років українець був поневолений? Не йдеться зараз про квотування, мова йде про відродження українства. "Москалота" нас роздавила в 1918-му році, залила кров'ю наш край, і ця орда нищила Київ: банди Муравйова, плюс - син Михайла Коцюбинського - ось воно, - зло, яке весь час генерує. Якби просто прийшов білий генерал Муравйов, а це прийшов син українця! Якщо українець говорить, що він має зовнішні загрози - це байка, і все. Загроза завжди тут, загроза - це твоя слабкість, зневіра, відсутність одержимості, загроза - це не вірити у власну націю. Не вірив Гоголь. Почав писав "Мертві душі", писав і сам став мертвою душею. А Шевченко вірив, тому писав "Кобзар". А хто такий кобзар? Кобзар - це журналіст, фактично. Той, хто формував інформаційний простір, тому і потряс Україну Шевченко. І портрети наддніпрянця Тараса Шевченка висять в будинках у галичан.

- Нещодавно ваші партнери по опозиції із партії "Батьківщина" оголосили, що вони бачать кандидатом на майбутні президентські вибори Юлію Тимошенко, закликавши решту опозиціонерів підтримати їх у цьому. Як ваша політична сила буде реагувати на це?

- Ми звикли обговорювати подібні питання. Під час виборчої кампанії, коли ми узгоджували кандидатури на округи, у нас тривалий час були переговори. Завдяки тим переговорам нам вдалося прийти до єдиної думки, кого висувати. З нами поки ніхто не обумовлював це питання, тому коментувати не буду.

- В Верховній Раді ви претендували на якусь комітетську посаду?

- Моя посада проста - вона називається Ірина Фаріон, я - вільний художник. Я в політиці з протесту. Можливо, згодом набуду іншої мотивації. Розумію, що треба брати владу в руки максимально, але я воліла б працювати в ідеологічній сфері, і якось так надихати на боротьбу. Мене не цікавлять посади абсолютно, мене цікавить законотворчість в Комітеті з питань освіти і науки, тому що це те, чим я жила стільки років.

Видеоинтервью с Ириной Фарион смотрите здесь: часть 1, часть 2, часть 3.

Владимир Сонюк

Георгий Попов

КОММЕНТАРИИ

Больное на голову существо,

Больное на голову существо, эта Фарион. Нация это наднациональная система, состоящая из разных этносов объединенных в единую политическую общность. Глупая старуха даже не понимает разницы и мелет чушь. Нет никакой "титульной нации" и не может быть.  Украинский этнос отсутствует, и никогда не существовал. Существовал конгломерат условно близких этнических групп, слобожанцев, надднепрянцев, боек, лемок, полищуков, гуцулов и собственно русинов. Их в общем всех и называли русинами и малороссами. Украинцы это фантазия, фата-маргана. И потому из бреда Фарион ничего не выйдет кроме сеяния раздора и ненависти. Ей место с психбольнице.

ответ больному этнографу

Не уничтожить украинцев никаким голодомором, политдавлениеми и властью. Не вынимается у вас Украинская Белая Кость из горла. Смотрите не подавитесь от беспредельной жадности окончательно! Не дает спать богатый природным  и демократичным человеским ресурсом наш Край. Кто к нам с мечом, тот от меча...   

Патриот недоделанный

Извините, но с помощью таких, как фарион, вы сами себя уничтожаете изнутри.

Ляшко-ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ! Хай щастить ОЛЕГУ!

Пани ФАРИОН? Вы ошибаетесь сильно! Украинцы не хотят, чтобы в Украине плодились живые жидо-фашисты как Чечетов, Ефремов, Азарлв, ПАХло, Колисниченко,  Кивалов и др. дрянь жидо-фашистская!

БРЕД!!!

Эта Жаба уже достала!!!!! Нихай їде у свою Львовяндию и не пи.....ть своїм поганим язиком!!! В стране бардак, экономика в Ж...ПЕ, а она про мову. ПРОТИВНО ЧИТАТЬ И СМОТРЕТЬ НА ЭТУ КУРИЦУ!!!!!

ответ Алексею-невежде

Таку дурню писати, то справді маєш проблеми зі своїм внутрішнім світом. Значить ти і до своєї російської мови та Росії так відносишься, а може паплюжишь і інші нації?

Дуже Цікаво

Хотел бы я посмотреть в глаза тем, у кого она защищали диссертацию. Кто допустил роковую ошибку???????? Ей нужно лечиться в стационаре в психушке.

пані Ірині

Моє прізвище - НЕНЬКО, Я - УКРАЇНЕЦЬ. Значить я є яничаром по вашому. В Україні таких прізвищ, що найменш четверта частина. Я- націоналіст, а не байдужа людина. Своїми висловами ви паплюжите всіх громадян України. Ну, що ж.  Ми всі (вибачаємося), що не всі ми фаріони.

Слухай, ти з якого привязу

Слухай, ти з якого привязу зірвався!!!??? Націоналіст!!! Вибачайся за себе і своїх нащадків, МИ-кає воно, бичечок!!!

Вовану-виродкоподібному

Не маєшь ти своєї національної гордості, Бог тобі суддя! Скорше ти з неонацистів.

Опять кто то "запрещает" этот

Опять кто то "запрещает" этот несчастный украинский язык! 20 лет половине Украины не получается навязать украинский язык и вместо того, чтобы признать глупость этой идеи и дать людям общаться и учить своих детей на том языке на котором они хотят, эти "патриоты" придумывают себе очередных врагов. Все прекрасно понимают, что качественного украиномовного продукта нет по двум причинам: некому его создать, ну нет достаточно талантливых создателей, и некому этот продукт употребить (помните 90-е, любые площадки, любые эфиры, деньги из бюджета только пойте на украинском, пишите книги -напечатаем любой бред лишь бы на украинском) ну не покупают это и даром никому не надо!!! Проблема не в том, что нам мешает украинский (у меня украинский язык не вызывает "огиду"), а проблема в том, что вам "ортодоксальным" украинцам и "патриотам" мешает русский. Кстати, вы уже придумали кем заменить Пушкина, Толстого, Достоевского, Чехова и чем заменить русский театр, балет и советское кино. Я понимаю, вашему интеллектуально ограниченному электорату в западной Украине это не надо, а как на счет нас? И как вы ракеты строить будете или делать операции на сердце?

Нещасный!!! Как ты далек от

Нещасный!!! Как ты далек от народа, ровно так же, как и перечисленные тобой производители ихневременной тусовочной попсы. Модные салонные писаки набирающие балы на печении о народе, местами, или исследующие вечные метания интеллигенции. О современных мастерах расейских ты не гворишь, ограничился школьной класикой, сейчас не читаешь, только хвилософствуешь!!! И ты будешь говорить о продукте!? Окстись, по пивку и в люлю, это твое, расслабся!!!

Підтримую!

В мене таке враження, що ці "ториші-пани' не розуміють вислови І.Ф., або просто вних є мета : просто паплюжити все, що висловлює підтримку українсьтва.  А І.Ф. вказує на дуже прості і людяні речі: "Якщо хочеш щоб поважали тебе- навчись поважати і інших. Це стосується і націй."Між іншим про це писав і Ленін (ранній). Підтримую слова І.Фаріон, а ті , хто має суфікс -енко хай беруть на себе українофобство - це стосується Колісниченко. Мельниченко ...  Анатолій. Херсон

Поправки

Вибачте за описки - 1, "товариші-пани", ... хай не беруть на себе ... далі по тексту, ну а совок залишається совком, як не соромно показувати своє невігластво!

Читаючи коментарі "дайошів"

Прочитав статтю і коментарі українофобів "дайошів". Пані Ірино, Ви маєте рацію на всі 100 відсотків.

Якщо людина мешкає в своїй країні і хтось не може або не хоче спілкуватися з нею її рідною мовою, то це  - або гість (іноземець), або окупант, який хоче навязати їй свою, або його раб, або зрадник (перевертень), або просто дурень.

пророцтво

В 2017 пожелаю доборой дороги внукам ,правнукам.Вы вернетесь  туда от куда пришли ваши деды.Поволжье  ждет вас,какой москаль не любит свою родину!

http://youtu.be/KJpRSzTt0n0 идите с миром

Привет чибо!

правильно тебе дико, что люди общаются на том языке, на котором говорит страна! Ты бы "по фене ботал" или на пальцах раскладывал! Знать язык, понимать его, уважать людей той страны надо иметь просто доброе сердце и быть Человеком. Что делать если годами хотят иметь рабов-неандертальцев...

ЛИШЕ ПОМІРКОВАНИЙ НАЦІОНАЛІСТ ЗДАТЕН ВІДНОВИТИ КРАЇНУ

Все вірно лише поміркований націоналіст здатен побудувати державу ( так як головним для нього є не власні інтереси а інтереси  держави). Як що по суті розібратися хто сидить в ВР України більшість  грошові мішки - основна мета яких збагачення ... а партії для них лише інструмент реалізації своїх бізнес планів .

 

Фарион супер!

Русскоязичных со своими сквернословием узнаеш сразу,они русский язик знают как я,а я его еле-еле знаю.молодчина Фарион, заставила им виставлят на показ недоразвитост. 

Ти неонацист?

Може ти ще М.Бормана похвалиш?

Молодець Ірина

Молодець Ірина

Тобою Україна пишається .

Ахахах

А Німеччина пишається Гітлером?,Італія Мусолінні?))О не смішіть мене Дмитре,хоча навпаки тут плакати треба(( Ось ким пишається Україна,це С.А Бандера,С.Петлюра,бійцями Українських Січових Стрільців,В.А Ющенком

Було б таких як вона побільше

Було б таких як вона побільше в парламенті, то можливо б вдалося пробудити націю. а так мелять тут бредні через сон. пора вже скинути з себе ярмо рабства. ми - вільна Україна. в своїм домі - своя правда. ті кого пригостили тут, не пхайтеся в чужий монастир зі своїми уставами.

скажу так: в мене мама росіянка,  бабця казашка, та я родився в Україні, живу тут і  не потрібно мені окупанців ні зі сходу, ні з заходу. самі розберемося. в нашій хаті можна говорити будь якою мовою, та  правила одні для всіх. зміцняти свою сімю, не сваритися, помагати один одному. творити добро!

Божевільна

Не кому  подати до суду на неї за рзпалювання межнаціональной ненависті і ксенофобії. Хай краще розповість людям як вона керувала первинною парторганізциєй КПРС , навчаясь у Львському універсітеті. Так що вона не представниця " титульної нації ". Її місце не в неньки Україні ,а біля Московської параші.

Божевільна

Не кому  подати до суду на неї за рзпалювання межнаціональной ненависті і ксенофобії. Хай краще розповість людям як вона керувала первинною парторганізциєй КПРС , навчаясь у Львському універсітеті. Так що вона не представниця " титульної нації ". Її місце не в неньки Україні ,а біля Московської параші.

За рідну державну мову ось що потрібно робити

Все вірно. Дебіл він і в Африці дебіл ! Але опозиція не зуміла переможно здійснити опір цьому дебілу, його захисникам, коли він виступав "росязиком" з  трибуни ВР України. А жаль... За рідну державну мову потрібно не розгойдуватись на силу, а гризтись зубами, битись руками, ногами, колінами, ліктями, головою з такими колабриціоністами, пятиколоністами, шовиністами, сіоністами, фашистами і їх захисниками... і всьому цему потрібно вчити нарід і його молодь..., а не проповідувати чи показувати оте "качалово"...  
На кожний їх супротив потрібно діяти не адекватно, а удесятиряти протидію...  Ірині - ВІВАТ і РЕСПЕКТ !!!    
Слава Україні !!! Героям Слава !!! Смерть ворогам України і їх приспішникам...
 

Этнографу, Совку, Юхиму Титульному

Насамперед, пані Фаріон вже відповіла в 1-й частині цієї статті на питання про її нібито участь у діяльності КПРС. Варто тільки згадати, що інтерв'ю у горе-викладача (який брехав про Фаріон та КПРС) брав відомий журналіст-українофоб А. Шарій. І невже ви думаєте, що подібний факт можливо було б приховати? І що ВО "Свобода" до нього поставилася б з толерантністю? Далі. Саме ваші висловлювання та подібні до них свідчать про ксенофобію та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Ви заперечуєте право українців на свою мову, на відродження та розвиток власної культури і т. ін. Більше того, ви заперечуєте сам факт існування мого народу та його невід'ємне право на незалежне життя. Ми маємо анітрохи не менше прав ніж росіяни, поляки, фіни, чехи, французи та ін. І всі ці народи у своїх країнах є титульними націями. А в інших країнах - діаспорами, які мають вивчати та плекати державну мову і культуру, що притаманні іншим титульним націям. Мене здивувала сентенція про те, що видатні досягнення російської культури нічим замінити не можна. Нема про що дискутувати. Але світова культура складається також з Віденської опери, французького театру з його багатовіковими традиціями, театру Ла Скала, творів Моцарта, Вівальді, Гомера, Гете, Шекспіра, Стендаля, Рафаеля, Рембрандта... Досить? Повноцінного розвитку російська література зазнала лише з часів Пушкіна, що аж ніяк не применшує її значення. Але тільки ваша зверхність та ненависть до всього українського (а, може, і невігластво) не дають вам помітити творчість Ліни Костенко, Дмитра Павличка, Марії Матіос, Лесі Українки, Івана Франка, Марії Заньковецької, Соломії Крушельницької, Івана Козловського та багатьох інших. До речі, ви чули про таке явище - українське поетичне кіно? Мені дуже дивно, що ви в школі не вивчили, що немає вищих чи нижчих рас, народів, мов, культур. Вони всі прекрасні і завжди мають потенціал до ще більшого розвитку. Отже, вчиться, панове, шанувати всіх людей, незалежно від їхньої національності.

Неонацизм під маскою українського націоналізму

 ВО "Свобода",то є неоНАЦИЗМська українська партія,будь-який нацизм є псевдонаціоналізмом.Так нацизм та націоналізм схожі,не зовсім схожі,але всетаки нацизм це спотворення  націоналізму до невпізнаваємості.Націоналізм,то є добре,то є прагнення нації до самовідтвердження,почуття гордості,що ми не гірші інших,любов до своєї нації. Націоналізм є гордість,то нацизм є гординею,яка кричить,що ми кращі,націоналізм є любовью до свого,а нацизм ненавистю до інших(можна подумати,що Гітлер любив своіх німців),,націоналізм є прагнення нації до самовідтвердження,то нацизм є прагнення до домінування або до знищення інших. Я просто в шоці,як до цього часу,досі легально існують нацизські угрупування,такі як УНА-УНСО,ВО"Свобода",Тризуб,Братство,які паклюжать український націоналізм,підмінюючи поняття.То є нацизм,так український нацизм,але німецький нацизм,не приніс доброго німецькій нації,не принесе  український українській нації.Мало того,що легально існують,а ВО"Свобода" є в парламенті,це просто жах,я відчуваю себе не в Україні,а в Вемарській Республіці,де Гітлер тільки но йде до влади.ВО"Свобода",то є сучасний український варіант,німецької партії 1930-поч.1940років http://de.wikipedia.org/wiki/Nationalsozialistische_Deutsche_Arbeiterpartei

Для антиукраїнців пятиколоністів

Ксенофобія (ксенос-чужинець; фобос-страх) тільки щодо росіян, які являються імперським народом по відношенню до українців і бажають таким бути при самостійній, вільній, незалежній, суверенній Україні...

Расизм в Україні дійсно існує, але по відношенню до українців зі сторони аж двох націй - це російської та жидівської (єврейської). Тому і антисіонізм в Україні також існує, але тільки не антисемітизм. Приклади: школи з українською мовою навчання закриваються, разом з тим школи для російсько-мовного населення України відкриваються, а українсько-мовні переводяться в російсько мовні. Сільські (і не тільки) медичні заклади закриваються і сільське населення яке являлось основою Української Держави практично вимирає (це є геноцид українського народу). Міліардери (серед яких немає жодного етнічного українця) які є жидами-євреями відкривають для своїх дітей єврейські елітні школи тільки для еврейських дітей (в Києві, Одесі, Дніпропетровську...). Відкриття у Дніпропетровську, в минулому місяці, будівлі (найбільшої у Європі і Світі) цілого єврейського кварталу (у формі Мінори) тільки для евреїв...це що, це як називати ?!!!
А ще: Їх в Україні 0,5 % від загальної чисельності, а в ВР (6-го скликання) - 42 % з 450 депутатів; росіян 15-17 % від загальної чисельності, щодо ВР, то їх 33 %; відповідно українців 77,8 %,  а у ВР - 22 %. Про те що в Україні не існує жодного міліардера (олігарха) який би являвся б титульним, етнічним українцем,- уже всім відомо... Кому, при такому розкладі допустимо обурюватись і не тільки...можливо ВО Свобода хоч щось зробить. Тільки на них і надія. А так,- цілковита окупація, геноцид і середньовічне рабство...Європа, США (весь цівілізований світ) "чомусь" на це все закриває не тільки очі... так як вони не бачили голодоморів, розстрілів і іншого знищення українського народу за "комуністичної доби"...

А це результати "ЇХ" дій

Министерство образования и науки, молодежи и спорта (министр Табачник) потратило не по назначению средства госбюджета, выделенные в 2010-2012 годах на информатизацию и компьютеризацию школ. Об этом свидетельствуют результаты аудита, проведенного Счетной палатой, проверка показала:
- отсутствие надлежащей координации в работе ведомства и подчиненного ему Института инновационных технологий и содержания образования, которые должны обеспечивать выполнение национальных и бюджетных программ по информатизации;
- несвоевременное согласование проектов по разработке и внедрению компьютерных обучающих программ привело к тому, что 5 млн грн, предусмотренных на создание 17 программных средств обучения для учеников 10-11 классов, использованы на другие цели;
- в 2010 году Минобразования не закупило 600 компьютерных комплексов. В 2011 г. на приобретение данного количества техники потребовалось в 1,5 раза больше т. е. дополнительно было потрачено больше 15 миллионов гривен;
-  при закупке учебных компьютерных комплексов в 2011 году не были соблюдены параметры их комплектации, что привело к неэффективным и неэкономным расходам госбюджета в сумме 1,3 млн грн.;
- решение ведомства по приобретению мобильных компьютерных комплексов (к ним входят 19 ноутбуков) для школ-интернатов и специальных школ не основывались на реальных потребностях этих учреждений, в результате часть техники общей стоимостью 2,1 млн грн в учебном процессе не используется;
- высокий показатель обеспеченности школ компьютерной техникой не отражает реального положения вещей, поскольку 12% компьютеров неисправные, более 44% приобретенные более 5 лет назад, является морально и технически устаревшими. При этом министерством не предложен механизм списания техники.
 

Держслужбовців за не виконання вимог Конституції -судити

Як же "рускій - вже давно напівмертвий", коли вся "челядь", окрім перших "в законі", "болтает" по-росєйські" як на радіо, так і на телекканалах? Тобто це стосується всіх українських державних чиновників,- із такого витікає, що їх всіх потрібно звільняти з роботи, та ще й судити за не виконання, чи порушення вимог українського законодавства, а найбільше Основного Закону України - КОНСТИТУЦІЇ !!! Де ВИ УКРАЇНСЬКІ ПРОКУРОРИ ?! Коли посадите у в'язниці прокурорів-бандитів ?!

Радіо і телебачення захаращене росмовою, а україномовні

ВЕДУЧІ НАВМИСНЕ БЕРУТЬ ДО МІКРОФОНІВ І В ПЕРЕДАЧІ РОСІЙСЬКО МОВНИХ ІНТЕРВЮРЕРІВ

 

Невже Вам не зрозуміло хто такий Шустер і для чого він (не знаючий української мови) на 1-му, так названному "українському" (де більше половини "начальників" не просто - не українці, а відповідної "категорії") ?! Подивіться, як він надає мікрофони своїм, таким як оце ж.бидло, однокровцям-як жінкам, так і чоловікам. А подивіться інші передачі цього каналу - в кращому випадку один з ведучих розмовляє українською, а ще, і це правда, написи передач...Про інші так звані "українські" телеканали мови взагалі немає...Ця влада, "не митьём так катаньем" вимиває все українське не тільки зі .З.М.І, але із побуту починаючи з назв торгівельних точок, обгорток товарів,... "української ляльки", і таке інше...

Але не всі, в минулому, жителі йорданської долини є антиукраїнцями і не всі "лізуть" в олігархи чи у владу, але на жаль, відповідальність за таких несуть всі .Ж.И.Д.И, більш того, як говорить історія, навіть при "гітлеризмі", деяка частина з них, була при владі, деяка частина відкупилась (якщо було чим відкупитись) і втекла в інші країни, а відповідалли за них хто ?! П.Р.О.С.Т.І люди - в минулому, виходці з йорданської долини. Тому поняття "косити всіх підряд" не завжди вірне, а тим більше, що-до національностей.

ответ

Ребята, зря вы так много энергии тратити на Фарион. Всмотритесь и вслушайтесь в ее слова - - она просто ДУРА. Всё это трепотня от непроходимой глупости, ни одной умной мысли. Осмотритесь - мир стал иным, иные, проблемы, иные приоритеты. А она вся в плену идей начала прошлого века. И лишь не очень грамотные и плохо видящие мир верят ее словам, и как стадо коров - за пастухом. Всё это уже было. И где эти пастухи? Кто помнит их имена? 

Тим, хто не любить Україну

Пані Ірино! Дякую Вам за Ваші відповіді, за Вашу працю, за Ваш патріотизм! Я завжди з радістю дивалюся всі передачі з Вами, читаю всі інтерв,ю. і радію з того, що оці "задрипанці", які  зляться  з того, що Ви розумна, не можуть ні в чому Вам протистояти, бо самі  ТУПОРИЛІ, .. це вони говорять, що немає української нації, немає українців.. і ніколи не було.. але ж ми знаємо, що це не так.. І хай буде  хоч 100 законів  КАКІ, я в Одесі розмовляю і буду розмовляти українською мовою.. і я пишаюсь  з того, що є такі  українці як ВИ!

 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Редакция News24UA предлагает читателям издания оставлять свои комментарии под материалами на наших страницах в соцсетях:

Комментаторы, которые будут допускать оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

 

 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...
 

СТАТЬИ РАЗДЕЛА ИНТЕРВЬЮ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
TVgid.ua - телепрограмма всех каналов.
Сайт Sinoptik.ua - самые точные прогнозы погоды в Украине
Актуальные последние новости на украинском портале ukr.net.
Работа в Харькове и других городах на JOB.ukr.net.