News24UA - новости Украины, новости политики, самые свежие новости экономики, общества и криминала Новости сегодня в Украине  Верховная Рада Украины, новые законопроекты, комментарии украинских политиков и парламентариев, Новости криминала, новости Украины, новости украины сегодня, последние новости украины, новости часа, новости дня, новости онлайн, последние новости в украине

Экономика

Ніч розпусти у Верховній Раді

Не можу не звернути увагу на той відьмацький шабаш, який відбувався сьогодні у Верховній Раді.

Не можу не звернути увагу на той відьмацький шабаш, який відбувався сьогодні у Верховній Раді. Зрозуміло, що краще всього використовувати повію вночі.

Сьогоднішні шлюхи були використані по повній програмі і за відповідні гроші їх "поімелі" в ніч на 21 грудня. На жаль, ці кнопкодави, яким вже давно за такі закони пора повідрубувати не просто пальці, а руки, вчергове загнали країну в темні часи.

Як говорили герої фільму "Ігри престолів"- "Зима наближається!". Багато темних справ робляться саме вночі і сьогодні ми стали свідками саме таких справ. Очевидно, небажання депутатів працювати на благо свого народу спричинило сьогоднішнє нічне голосування.

Мабуть дубайський і таїландський виборчі округи зачекалися своїх депутатів і вони намагались як швидше це зробити.

Дурний той, хто думає, що депутати працювали всю ніч для того, щоб країна жила з бюджетом. Навпаки. Депутати працювали для того, щоб заробити собі під новорічну ялинку подарунки(їх найлегше пояснити в декларації).

Я думаю, що пан Олександ Онищенко  міг би багато прокоментувати про сьогоднішнє голосування, якби знаходився в Україні. 

Мабуть суми, які давалися за голосування по державному бюджету на 2017 рік будуть просто фантастичними і забезпечили депутатам гарні подарунки під ялиночку і не лише.

Прізвища депутатів, які проголосували за державний бюджет 2017 року очевидно потраплять в список людей, які не просто не люблять Україну, які її ненавидять і які роблять все, щоб розвалити всю українську систему.

Як можна було голосувати за головний фінансовий документ країни, якого навіть немає на столі? У них просто його не було і ці люди, сліпими очима, голосували за ніщо. Це приклад зухвалої безвідповідальності та байдужості. ЇХ відповідальність має бути не лише політична, оскільки такі особи жодним чином не можуть з'являтись на політичному небосхилі України.

Проте ця відповідальність не лише на них, а й на їх політичних силах та фінансистах політичних сил, які їх привели до влади, але їх чекає і кримінальна відповідальність за розвал країни і за ще більше зведення країни в глибокий стопор.

Всі бачили вчоращнє коливання курсу долара, всі бачили зупинену економіку, яка зупинилась внаслідок блокування "Приват банком" всіх платежів, тому події у Верховній Раді не залишають нічого іншого, як, мабуть ми не просто не хочемо бачити привітання Президента, ми не хочемо бачити тих депутатів взагалі в нашій країні і нехай не сміть себе називати українцями чи патріотами цієї землі. 

Сергей Войченко 

ТАКЖЕ ПО ТЕМЕ:

 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Редакция News24UA предлагает читателям издания оставлять свои комментарии под материалами на наших страницах в соцсетях:

Комментаторы, которые будут допускать оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

 

 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...
 

СТАТЬИ РАЗДЕЛА ЭКОНОМИКА

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
TVgid.ua - телепрограмма всех каналов.
Сайт Sinoptik.ua - самые точные прогнозы погоды в Украине
Актуальные последние новости на украинском портале ukr.net.
Работа в Харькове и других городах на JOB.ukr.net.