News24UA - новости Украины, новости политики, самые свежие новости экономики, общества и криминала Новости сегодня в Украине  Верховная Рада Украины, новые законопроекты, комментарии украинских политиков и парламентариев, Новости криминала, новости Украины, новости украины сегодня, последние новости украины, новости часа, новости дня, новости онлайн, последние новости в украине

УВАЖАЕМЫЕ ЧИТАТЕЛИ!

Редакция News24UA может не разделять точку зрения авторов статей, опубликованных в рубрике "Мнение". Редакция не несет ответственность за содержание материалов и заявлений, в которых отображена субъективная точка зрения автора. 

Мнения

Склад злочину - є очевидним

Володимир Бойко

Хочу заспокоїти тих дописувачів соцмереж, які обурюються брутальним порушенням президентом України Порошенком статті 35 Конституції України, яка стверджує, що церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, та статті 19 Конституції України, яка стверджує, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Склад злочину - є очевидним

Прибуття цього достойника в Стамбул для участі від імені держави у відправленні релігійного обряду, а також роздмухування в Україні бюджетним коштом релігійного мракобісся та фактичне оголошення однієї з конфесій державною церквою дуже стане в пригоді, як тільки Порошенко втратить престол.

 

Бо для того, щоби повідомити про підозру його попереднику слідчим Головної військової прокуратури довелось чимало потрудитись.

 

А тут – склад злочину, передбаченого частиною 3 статті 161 («порушення рівноправності громадян залежно від їх  расової, національної належності або ставлення до релігії») та частиною 2 статті 364 («зловживання владою або службовим становищем») КК Кодексу, є очевидним, текст підозри можна підготувати впродовж кількох годин, доки Порошенко буде знайомитись з оздобленням камери Ізолятора тимчасового тримання.  

 

А вже після того, як Петру Олексійовичу оберуть запобіжний захід у кримінальному провадженні, зареєстрованому за ознаками образи почуттів громадян у зв'язку з їх релігійними переконаннями та зловживання службовим становищем, орган досудового розслідування зможе без поспіху зайнятись його панамськими офшорами та арештом активів через порушення Порошенком статті 36 Закону України «Про запобігання корупції».

 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Редакция News24UA предлагает читателям издания оставлять свои комментарии под материалами на наших страницах в соцсетях:

Комментаторы, которые будут допускать оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

 

 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...
 

СТАТЬИ РАЗДЕЛА МНЕНИЯ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
TVgid.ua - телепрограмма всех каналов.
Сайт Sinoptik.ua - самые точные прогнозы погоды в Украине
Актуальные последние новости на украинском портале ukr.net.
Работа в Харькове и других городах на JOB.ukr.net.