News24UA - новости Украины, новости политики, самые свежие новости экономики, общества и криминала Новости сегодня в Украине  Верховная Рада Украины, новые законопроекты, комментарии украинских политиков и парламентариев, Новости криминала, новости Украины, новости украины сегодня, последние новости украины, новости часа, новости дня, новости онлайн, последние новости в украине

УВАЖАЕМЫЕ ЧИТАТЕЛИ!

Редакция News24UA может не разделять мнение авторов рубрики "Взгляд", но не намерена ограничивать их право на выражение собственного мнения.

В случае обращения в редакцию героев публикаций относительно недостоверности изложенных автором фактов, редакция информационного агентства News24UA оставляет за собой право снять с сайта спорный материал. 

Приглашаем всех к дискуссии и напоминаем: спам и мнения с ненормативной лексикой будут удалены. 

Взгляд

Такі Івани – майбутнє України!

Аватар пользователя Олег Ляшко

Про Івана Вишковського та його велику сім’ю із села Добраничівка Київської області я дізнався два місяці тому. 22-річний хлопець написав багатьом політикам історію свого життя, і лише мене вона зачепила.

 

Я переказав цю історію з трибуни парламенту. Уявіть собі: батьки Івана виховують 9 дітей, з яких 5 – прийомні. Для того, щоб виживати, багатодітна родина тримає курей, свиней, корів, телят. Але через мізерну ціну на молоко родина має мінімальний прибуток і не може прогодуватися. Крім того, їм не дають землю, щоб розвивати господарство. Тому Іван хотів виїхати за кордон – туди, де держава сприяє людям займатися своєї справою. Єдина мрія цього хлопця: працювати на землі та мати фермерське господарство. І таку елементарну мрію не можуть реалізувати в рідній країні мільйони людей!

 

Коли я зібрався до Івана в гості, з прикрістю дізнався, що хлопець таки виїхав на заробітки в Польщу. Але спеціально до мого приїзду повернувся. Сподіваюся, що назавжди. Адже Ірина, господарка свиноферми в селі Годунівка, до якої я завітав перед цим, пообіцяла взяти Івана на роботу. Так само я поверну всіх українців додому з заробітків!

 

Сьогодні я приїхав до сім’ї Вишковських, щоб підтримати її – натомість ці люди влаштували мені справжнє свято. Дівчата наділи віночки, хлопці – вишиті сорочки, покатали мене на тракторі, влаштували екскурсію по своїм володінням.

 

Це надзвичайно приємна та позитивна сім’я. Для мене справа честі зробити так, щоб батьки Івана – Станіслав Іванович та Любов Іванівна – мали можливість заробляти, щоб їм дали землю і дотації на худобу, на техніку, а також встановили справедливу ціну на молоко. А щоб Іван та його брати й сестри хотіли жити і працювати в рідній країні – потрібно піднімати зарплати. Не віддамо таких людей у Польщу – вони потрібні Україні!

 

Більше ФОТО

 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Редакция News24UA предлагает читателям издания оставлять свои комментарии под материалами на наших страницах в соцсетях:

Комментаторы, которые будут допускать оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

 

 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...
 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
TVgid.ua - телепрограмма всех каналов.
Сайт Sinoptik.ua - самые точные прогнозы погоды в Украине
Актуальные последние новости на украинском портале ukr.net.
Работа в Харькове и других городах на JOB.ukr.net.