News24UA - новости Украины, новости политики, самые свежие новости экономики, общества и криминала Новости сегодня в Украине  Верховная Рада Украины, новые законопроекты, комментарии украинских политиков и парламентариев, Новости криминала, новости Украины, новости украины сегодня, последние новости украины, новости часа, новости дня, новости онлайн, последние новости в украине

Общество

Тримайтесь за повітря, закохані. Бо в кохання насправді більше нема за що триматись...

Задовго до 14 лютого з'являється реклама: "Акції для закоханих", "Купи коханій шубу/діамант/машину/квартиру на день закоханих", "Знижки для закоханих" та тому подібна ахінея.

В цей день всі ніби зобов'язані засвідчити хоч комусь своє кохання, і – підкріпити свої слова якоюсь "тематичною" дрєбєдєнню.

Багато психологів вважає, що істерія "Дня закоханих" може викликати серйозні душевні розлади у тих, хто має проблеми в особистому житті. У самотніх людей в цей день спостерігається пригнічений стан духу, депресія, різко зростає число суїцидів...

Дійсно закохані з цього "свята" сміються – адже проявляти свої почуття можна в будь-який інший день, і не вестися на цю можливість додаткового заробітку для торговців різноманітним "сєрдєчковим" мотлохом.

ТОМУ В ЦЕЙ ДЕНЬ Я ТРАДИЦІЙНО ВТІШАЮ СТРАЖДАЛЬЦІВ ;)

Формальності не значать нічого

Кожен знає безліч прикладів шлюбів, в яких між чоловіком та дружиною немає нічого спільного, крім штампу в паспорті та дітей. То навіщо ж люди так рвуться укладати шлюби, чому так болісно розривають їх?

Від невпевненості в собі, звісно!

Слова не значать нічого

Навіть якщо хтось каже, що кохає – насправді він може зовсім не кохати, а брехати про свої почуття зі шляхетних – чи ницих спонукань. І навпаки – той, хто каже, що зовсім не кохає – насправді може вмирати від кохання, але приховувати свої почуття внаслідок наявних – або вигаданих перешкод для освідчення. То навіщо ж люди надають таке велике значення словам?

Від невпевненості в собі, звісно!

Секс не значить нічого

Люди можуть займатись сексом, нічого не відчуваючи одне до одного. Вони можуть при цьому кохати зовсім інших людей, або – взагалі нікого не кохати. Або – хтось з двох може кохати, а інший – ні. То навіщо ж люди надають таке велике значення сексу?

Від невпевненості в собі, звісно!

Формальності, слова та секс нічого не значать ані окремо, ані в будь-якій комібнації між собою. Це – очевидний і беззаперечний факт.

То на що ж таки можна покладатись в цьому примарному світі кохання? Лише на себе та на власні почуття, звісно!

Ніхто, крім вас, не знає і не може з абсолютною впевненістю сказати, чи є в вашому серці кохання, а якщо є – то до кого саме. Ніколи не можна бути абсолютно впевненим відносно почуттів іншої людини. Навіть якщо з вами живуть регулярно та різноманітно, і не забувають при цьому яскравими фарбами розписувати свої почуття до вас – це ще зовсім не означає, що насправді все це не є солодкою оманою.

Отже, висновок – немає сенсу "закладатись" на чужі почуття та робити взаємність обов'язковою умовою для кохання. Ви нестямно кохаєте самі? бажаєте коханій людині тільки щастя? готові кохати її навіть на відстані, не нагадуючи про себе? ви нічого не хочете від неї взамін? Значить, ви ВЖЕ є цілком щасливою та самодостатньою людиною, а якщо предмет вашого кохання відповідає вам взаємністю або хоча б робить вигляд, що відповідає – значить, ви – найщасливіший з смертних, якому більше нема чого бажати в житті.

То чи має сенс заморочуватись взаємністю? Анітрохи, насправді! Взаємність завжди можна нафантазувати собі, і бути не менш щасливим, ніж ті, взаємність до кого теж, можливо – лише примара;)

Здатність кохати та відчуття щастя анітрохи не залежать від віку, зовнішнього вигляду чи, тим більше – кількості грошей. Це – властивість виключно ВАШОГО серця, його здатності саме до КОХАННЯ, а не до обміну ілюзіями та імітаціями їхнього "матеріального" підтвердження.

Тримайтесь за повітря, закохані. Бо в кохання насправді більше нема за що триматись...

Тетяна Монтян

 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Редакция News24UA предлагает читателям издания оставлять свои комментарии под материалами на наших страницах в соцсетях:

Комментаторы, которые будут допускать оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

 

 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...
 

СТАТЬИ РАЗДЕЛА ОБЩЕСТВО

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
TVgid.ua - телепрограмма всех каналов.
Сайт Sinoptik.ua - самые точные прогнозы погоды в Украине
Актуальные последние новости на украинском портале ukr.net.
Работа в Харькове и других городах на JOB.ukr.net.