News24UA - новости Украины, новости политики, самые свежие новости экономики, общества и криминала Новости сегодня в Украине  Верховная Рада Украины, новые законопроекты, комментарии украинских политиков и парламентариев, Новости криминала, новости Украины, новости украины сегодня, последние новости украины, новости часа, новости дня, новости онлайн, последние новости в украине

Криминал

У цій державі може бути все, що завгодно

Володимир Бойко

Віктор Гандзюк, батько колишнього в.о. керуючого справами Херсонського міськвиконкому Катерини Гандзюк, обурився з приводу вироку, винесеному громадським активістам, які облили його доньку сірчаною кислотою. 
 

У цій державі може бути все, що завгодно

6 червня 2019 року Покровський районний суд Дніпропетровської області затвердив угоду між обвинуваченими (до речі, вони є орденоносцями й учасниками АТО) та прокурором, призначивши покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6,5 років. «Спектакль.

 

Сьогодні зачитали вирок. Іменем України. Від трьох до шести років. За вбивство. З особливою жорстокістю.  

 

З причиненням особливих мук.

 

Вчинене групою осіб за попередньою домовленістю. На замовлення. За гроші.

 

Боляче, гидко, соромно перед світлою пам'яттю Каті. Соромно за державу», – пише на ФБ  батько загиблої.

 

Про спектакль – це просто святі слова. А щоби шановна громада оцінила всю ганебність цієї недолугої вистави, процитую абзац п'ятий частини четвертої статті 469 Кримінального процесуального кодексу України: 

 

«Угода про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена щодо кримінальних проступків, злочинів, внаслідок яких шкода завдана лише державним чи суспільним інтересам.

 

Укладення угоди про визнання винуватості у кримінальному провадженні щодо уповноваженої особи юридичної особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, у зв’язку з яким здійснюється провадження щодо юридичної особи, а також у кримінальному провадженні щодо кримінальних правопорушень, внаслідок яких шкода завдана державним чи суспільним інтересам або правам та інтересам окремих осіб, у яких беруть участь потерпілий або потерпілі, не допускається, крім випадків надання всіма потерпілими письмової згоди прокурору на укладення ними угоди». 

 

Отже, суд ніяк не міг затвердити угоду між прокурором і обвинуваченими без наявності письмової згоди на це самого Віктора Гандзюка, який є потерпілим по справі й інтереси якого представляє адвокат Євгенія Закревська.

 

А тому всі свої претензії пан Гандзюк має адресувати не державі, а виключно самому собі та своєму адвокату, яка давно обслуговує мусорів і прокурорів: бачили очі, що купували.

 

Чим, насправді, займається Женечка Закревська, давно широко відомо у вузьких колах – достатньо поцікавитись результатами розслідування загибелі учасників акцій протесту 18-20 лютого 2014 року. Женечка за домовленістю з Фондом «Відродження», який оплачує її нужденну працю, вже 5 років представляє інтереси родичів загиблих, яких вона переконує, що по справі (де, насправді, кінь не валявся) проводяться всі належні слідчі дії, а прокурори Генпрокуратури – це виняткові фахівці. 

 

Очевидною є роль Закревської і в «справі Гандзюк» – вона запропонувала свої послуги батькові загиблої (цікаво, хто їх оплачував – знову Фонд «Відродження»?) на хвилі президентських виборів 2019 року, щоби був привід на кожному розі плескати язиком про причетність до злочину голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, який уособлював «Батьківщину».

 

Але після першого туру виборів тема перестала бути актуальною і тепер «адвокат Небесної Сотні» може зайнятись звичною для себе роботою – підсовувати клієнту на підпис папірці в інтересах прокурорів.

ТАКЖЕ ПО ТЕМЕ:

 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Редакция News24UA предлагает читателям издания оставлять свои комментарии под материалами на наших страницах в соцсетях:

Комментаторы, которые будут допускать оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

 

 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...
 

СТАТЬИ РАЗДЕЛА КРИМИНАЛ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
TVgid.ua - телепрограмма всех каналов.
Сайт Sinoptik.ua - самые точные прогнозы погоды в Украине
Актуальные последние новости на украинском портале ukr.net.
Работа в Харькове и других городах на JOB.ukr.net.