News24UA - новости Украины, новости политики, самые свежие новости экономики, общества и криминала Новости сегодня в Украине  Верховная Рада Украины, новые законопроекты, комментарии украинских политиков и парламентариев, Новости криминала, новости Украины, новости украины сегодня, последние новости украины, новости часа, новости дня, новости онлайн, последние новости в украине

УВАЖАЕМЫЕ ЧИТАТЕЛИ!

Редакция News24UA может не разделять мнение авторов рубрики "Взгляд", но не намерена ограничивать их право на выражение собственного мнения.

В случае обращения в редакцию героев публикаций относительно недостоверности изложенных автором фактов, редакция информационного агентства News24UA оставляет за собой право снять с сайта спорный материал. 

Приглашаем всех к дискуссии и напоминаем: спам и мнения с ненормативной лексикой будут удалены. 

Взгляд

Уряд продажу України

Аватар пользователя Олег Ляшко

Кінець епохи бідності – відміняється.

Продавати землю та інші природні багатства – такою, вже очевидно, буде політика нового уряду Зеленського на чолі з Олексієм Гончаруком.

Люди повірили в казку і сподівалися на зміни, але в економіці і соціальній політиці відбуватиметься по суті продовження політики минулої влади – «прогинатися» під Міжнародний Валютний Фонд, перетворюючи Україну в сировинну колонію.

Найближчим часом вони планують почати дерибан землі, скасувати наш законопроект про заборону на вивезення лісу-кругляка, зберегти і можливо навіть підвищити безбожно високі тарифи. Суттєво ж підняти зарплати і пенсії – цього вони робити ніяк не збираються.

Також продовжується політика узурпації влади. За великим рахунком вже зараз ми бачимо, що Кабінет міністрів на чолі з Гончаруком буде придатком до офісу президента і виконуватиме усі його забаганки. Так само, як уряд Азарова (ще до скасування політреформи) діяв виключно по команді Януковича та його найближчого оточення.

Гончарук – це «зиц-председатель Фунт», якого пролобіював «слуховий апарат» Зеленського, глава його офісу Андрій Богдан. До речі, до знайомства з Богданом Гончарук встиг попрацювати і радником першого віце-прем`єр-міністра часів Порошенка і його друга Степана Кубіва, і ще раніше – радником корупційного екс-міністра екології Ігоря Шевченка, і нештатним порохоботом на президентських виборах. Тому і в якості слуги влади, а не народу, і в амплуа виконавця волі МВФ – Гончарук якраз їм усім дуже підходить.

Зверніть увагу, вони ліквідували Міністерство АПК. В аграрній країні, де вже кілька років найбільший експортний оборот дають сільгоспкультури – не буде Міністерства аграрної політики. Бо їм не треба сильне українське село. Їм треба продати землю і перетворити українців в кріпаків.

 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Редакция News24UA предлагает читателям издания оставлять свои комментарии под материалами на наших страницах в соцсетях:

Комментаторы, которые будут допускать оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

 

 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...
 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
TVgid.ua - телепрограмма всех каналов.
Сайт Sinoptik.ua - самые точные прогнозы погоды в Украине
Актуальные последние новости на украинском портале ukr.net.
Работа в Харькове и других городах на JOB.ukr.net.