News24UA - новости Украины, новости политики, самые свежие новости экономики, общества и криминала Новости сегодня в Украине  Верховная Рада Украины, новые законопроекты, комментарии украинских политиков и парламентариев, Новости криминала, новости Украины, новости украины сегодня, последние новости украины, новости часа, новости дня, новости онлайн, последние новости в украине

УВАЖАЕМЫЕ ЧИТАТЕЛИ!

Редакция News24UA может не разделять точку зрения авторов статей, опубликованных в рубрике "Мнение". Редакция не несет ответственность за содержание материалов и заявлений, в которых отображена субъективная точка зрения автора. 

Мнения

Якби воєнний стан був запроваджений на 60 днів, в найближчі кілька років президентських виборів в Україні не було б

 

Володимир Бойко

А тепер уявімо, що б трапилось, якби місяць тому Верховна Рада не стала б на заваді планам Порошенка запровадити воєнний стан на 60 днів. У такому випадку в найближчі кілька років президентських виборів в Україні не було б.
 

Якби воєнний стан був запроваджений на 60 днів, в найближчі кілька років президентських виборів в Україні не було б

Бо, відповідно до ч.5 ст. 103 Конституції України, чергові президентські вибори проводяться в останню неділю березня п’ятого року повноважень чинного президента. Відповідно до ч.3 ст. 17 Закону України «Виборчий процес чергових виборів Президента України розпочинається за дев’яносто днів до дня голосування.

Центральна виборча комісія оголошує про початок виборчого процесу шляхом прийняття рішення не пізніш як за дев’яносто один день до дня голосування». Тобто, кампанія по виборах президента має розпочатись 31 грудня 2018 року. 

Але якби воєнний стан був запроваджений на 60 днів, як цього вимагав Порошенко, ЦВК не оголосила б початок виборчої кампанії, оскільки це прямо заборонено ч.1 ст.19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

 

Таким чином, чергові вибори президента в березні 2019 року не відбулися б.

 

А для того, щоби призначити ці вибори на іншу дату, довелося б спочатку внести зміни до Конституції України, на що пішло б не менше двох років. 

Таким чином, 26 листопада 2018 року народні депутати зірвали авантюру Порошенка, заради якої Петро Олексійович 25 листопада влаштував провокацію біля берегів Криму й передав Росії 22 моряків і 2 співробітників СБУ, достеменно знаючи, що українські військовослужбовці будуть, як мінімум, арештовані, а, можливо, і вбиті. 

Усвідомлюючи, якою буде реакцію Росії на спробу українських катерів пройти Керченською протокою, Порошенко, Турчинов, Воронченко й Грицак вчинили державну зраду й з метою узурпації влади передали країні, з якою Україна перебуває в стані фактичної війни, українських громадян, буксир і два катери.

 

Це свідчить про те, що Порошенко реалістично дивиться на свої подальші перспективи й правильно робить, терміново розпродаючи залишки своїх бізнес-активів. 

Незрозуміло тільки, на що розраховують Турчинов, Воронченко й Грицак – їм, на відміну від Порошенка, жодна країна не надасть політичного притулку.

А Оболонський райсуд Києва вже має досвід того, як правильно розглядати кримінальні провадження по обвинуваченню високопосадовців у державній зраді.

 

УВАЖАЕМЫЕ КОММЕНТАТОРЫ!
Редакция News24UA предлагает читателям издания оставлять свои комментарии под материалами на наших страницах в соцсетях:

Комментаторы, которые будут допускать оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без дополнительных предупреждений и объяснений.

 

 

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...
 

СТАТЬИ РАЗДЕЛА МНЕНИЯ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.
TVgid.ua - телепрограмма всех каналов.
Сайт Sinoptik.ua - самые точные прогнозы погоды в Украине
Актуальные последние новости на украинском портале ukr.net.
Работа в Харькове и других городах на JOB.ukr.net.